Akademia Techniczna Inter-Team rozbudowuje szkolenia z bezpośredniego wtrysku paliwa

W odpowiedzi na oczekiwania klientów program dwóch popularnych programów szkoleniowych Akademii Technicznej Inter-Team został rozbudowany o rozległą część praktyczną. W ciągu 2 dni szkoleniowych mechanicy przyswoją aktualną teorię popartą dużą dawką ćwiczeń praktycznych.

Szkolenia realizowane przez Akademię Techniczną Inter-Team to olbrzymia dawka wiedzy praktycznej, cenionej przez mechaników samochodowych. Chcąc dopasować program popularnych programów szkoleniowych „Bezpośredni wtrysk paliwa w silniku diesla” oraz ”Bezpośredni wtrysk paliwa w silnikach benzynowych” do zmieniających się warunków rynkowych, trenerzy Akademii przygotowali nowy, rozbudowany pogram szkoleń, który pozwala przyswoić niezbędną teorię oraz sprawdzić ją w praktyce.

Pierwotny program szkoleń został stworzony już kilka lat temu. Branża motoryzacyjna jest bardzo zmienna i dynamicznie się rozwija, a przez te kilka lat producenci silników samochodów, które dziś naprawiają mechanicy, uległy istotnym modyfikacjom – mówi Tomasz Niedbała kierujący Akademią Techniczną Inter-Team. Odpowiednie funkcjonowanie każdego samochodu to podstawa jego użyteczności, dlatego zdecydowaliśmy się rozbudować dotychczasowy 8-godzinny program szkoleń o kolejne 8 godzin. Dzięki temu mechanicy otrzymają kolejne cenne 4 godziny teorii i 4 godziny czystej praktyki – dodaje Tomasz Niedbała.

Trenerzy Akademii opracowali nowe, interesujące materiały dotyczące pracy nowoczesnych silników diesla i benzynowych. Opracowali także nowe makiety silników (z lat 2014-15), które pozwolą uczestnikom szkoleń lepiej zrozumieć pracę poszczególnych elementów. Ma to szczególne znaczenie ze względu na fakt, iż dostęp do tych elementów i poznanie sposobu ich pracy jest utrudnione ze względu na konstrukcję silnika w nowoczesnych samochodach.

Celem szkolenia w nowej formule jest przedstawienie różnych scenariuszy usterek oraz rozwiązań konstrukcyjnych, z którymi na co dzień spotykają się mechanicy. Uczestnicy szkoleń będą mogli przeprowadzić pomiary rzeczywistej pracy silnika z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Zyskają także praktyczne umiejętności oceny sprawności poszczególnych układów występujących w silnikach. Zdobyta przez nich wiedza usprawni poszukiwanie problemów i skróci czas poświęcony na diagnostykę – tłumaczy Tomasz Niedbała kierujący Akademią Techniczną Inter-Team.

Szkolenia w nowej, wydłużonej formule trwają 16 h i są realizowane od września br. 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook