Drużyna kolarska Kraft Automotive Team wystartowała!

Inter-Team – od wielu lat, jak również w tym roku – jako sponsor wspiera rowerową pasję pracowników czyli drużynę kolarską Kraft Automotive Team. Drużyna bierze udział w maratonach należących do cyklu Lotto Poland Bike Maraton.

files/Aktualnosci/druzyna krafta.pngW minionym roku członkowie drużyny Kraft Automotive wystartowali łącznie w 15 maratonach, odnotowując 55 tzw. osobostartów. Na koniec sezonu drużyna zajmowała 39. miejsce na sklasyfikowanych łącznie 155 drużyn.

W niedzielę (25.03.2018) rozpoczął się jubileuszowy 10. Poland Bike Marathon. Na starcie oczywiście nie zabrakło zawodników w koszulkach z logo Kraft Automotive.

Pierwsze tegoroczne zawody odbyły się – tradycyjnie już – w Otwocku. Start i meta zlokalizowane zostały na stadionie przy ul. Sportowej 1.

Spore obawy dotyczyły warunków na trasie o tak wczesnej porze roku. Jeszcze kilka dni wcześniej trasę pokrywała spora warstwa śniegu, a tuż przed startem zamieniła się w błoto. Jednak podczas zawodów trasa okazała się być przyjemna, chociaż wymagająca. Zawodnicy startowali na dystansie 28 km. Punkty zdobyte przez cztery osoby: Tomasza Hofmana, Karola Karwatowicza, Marcina Buszę i Rafała Jaroszka wystarczyły do tego, aby po pierwszych zawodach drużyna uplasowała się na 43 miejscu, na sklasyfikowanych łącznie 155 drużyn. W barwach Kraft Automotive Team wystartował również Marcin Goluch. Niestety, już na początku zawodów, przytrafiła mu się awaria przerzutek, która uniemożliwiła ukończenie wyścigu. Gdyby nie ta sytuacja, miejsce drużyny byłoby zapewne jeszcze lepsze.

Następny maraton odbędzie się 15 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim. Trzymajmy kciuki!

 

 

 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook