Hella Pagid na torach wyścigowych Europy

Hella Pagid prezentuje swoją markę na torach wyścigowych Europy. Już drugi rok z rzędu jest partnerem Audi Sport TT Cup. Impreza co roku setki tysięcy fanów motoryzacji. Produkty Helli Pagid idealnie wpisują się w charakter Audi Sport TT dzięki swoim korzeniom (Pagid Racing) oraz jakości, jaką gwarantują tylko producenci OE.

Audi Sport TT Cup jest częścią programu DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), jednej z najbardziej prestiżowych serii wyścigów samochodowych na świecie, gdzie giganci świata motoryzacji: Audi, BMW i Mercedes, ścigają się i testują swoje możliwości, dostarczając tym samym nie lada rozrywki.

Audi Sport TT to inicjatywa, która ma na celu przetestowanie młodych utalentowanych kierowców. Najlepszych z nich wspiera w rozpoczęciu kariery. Każdy z 16 uczestników dostaje do swojej dyspozycji Audi Sport TT – super lekkie i zwrotne auto zaopatrzone w silnik o mocy 310 KM. 14 wyścigów na 6 różnych torach – tak testowani są nie tylko młodzi kierowcy, ale również sam samochód.

Wielki finał zawodów odbędzie się w dniach 13-15 października na torze Hockenheim w Niemczech. Zapraszamy do kibicowania! 

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook