O.K. Serwis w Yanosiku

Sieć warsztatów godnych zaufania O.K. Serwis po raz kolejny współpracuje z popularną aplikacją Yanosik.pl. Warsztaty należące do sieci O.K. Serwis są obecne w aplikacji jako punkty POI, a przez cały okres wakacyjny klienci warsztatów mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji na zakup części.

Promocja w aplikacji Yanosik.pl powiązana jest z kampanią sprzedażową. Kierowcy, którzy w okresie od 30 czerwca od 15 września 2017r. dokonają przeglądu auta w warsztatach O.K. Serwis otrzymają 10% rabatu na części Luk, Ina, FAG, Osram i SKF oraz olej marki Castrol. Banery reklamowe O.K. Serwis będą pojawiać się w aplikacji Yanosik.pl przez cały czas trwania akcji promocyjnej.

–  W ubiegłym roku O.K. Serwis jako pierwszy wśród sieci warsztatów zaprezentował się w aplikacji Yanosik.pl. Wszystko po to, by nasi klienci podczas wyjazdów mogli bez problemu trafić do najbliższego warsztatu godnego zaufania. – mówi Renata Gostyńska, Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team i dodaje: Aplikacja Yanosik.pl to także idealne miejsce do budowania świadomości marki O.K. Serwis i relacji z klientami.

Lista warsztatów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie https://www.okserwis.pl/promocja

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook