Opieka prawna dla wszystkich warsztatów współpracujących z Inter-Team

Inter-Team wprowadził nowy produkt w postaci opieki prawnej. Jest on skierowany do wszystkich warsztatów, z którymi firma współpracuje. W ramach opieki warsztat może wykupić jeden z czterech wariantów obsługi, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Równocześnie otrzymuje zniżkę na dodatkowe usługi kancelarii prawnej.

files/Rozne do newsow/banerek na www.jpgMożliwość skorzystania z fachowych porad jest ważna dla każdego przedsiębiorcy. Roszczenia klientów, problemy z pracownikiem, urzędem, konieczność przygotowania dokumentów czy pism to tylko przykładowe sytuacje, z którymi na co dzień zmagają się właściciele warsztatów. Firma Inter-Team, rozumiejąc te potrzeby, przygotowała kompleksową ofertę dla swoich klientów, aby ułatwić im prowadzenie biznesu.

4 warianty opieki

Decydując się na opiekę prawną warsztat ma możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych wariantów obsługi. Infolinia prawna, przygotowywanie wzorów dokumentów, prowadzenie procesów windykacji należności czy reprezentacja w sprawach reklamacyjnych oraz gwarancyjnych to wybrane usługi, z których będą mogły korzystać warsztaty.

Szereg korzyści

Dostęp do Infolinii Prawnej otrzymuje każdy warsztat, niezależnie od wykupionego pakietu obsługi. Istnieje również możliwość zmiany wybranego przez siebie pakietu na inny w zależności od potrzeb.

– Z opieką prawną wiąże się wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest możliwość uzyskania szybkiej i fachowej porady bez konieczności opuszczania warsztatu – podkreśla Rafał Walkowski, Kierownik Działu Współpracy z Warsztatami.

W trudnej i wydającej się bez wyjścia sytuacji, warsztat może otrzymać profesjonalne wsparcie, które zapewni mu skuteczne rozwiązanie problemu. Każdy warsztat, który zdecyduje się na objęcie obsługą prawną, otrzymuje automatycznie rabat na dodatkowe usługi kancelarii, które obejmują m.in. prowadzenie postępowań sądowych, sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego czy pracy.

Podsumowanie

W ramach opieki prawnej warsztat:

•             może wykupić 1 z 4 wariantów obsługi

•             może korzystać z Infolinii prawnej niezależnie od wykupionego rodzaju wariantu

•             otrzymuje zniżkę nawet 20% na pozostałe usługi, których nie obejmuje zakres wykupionego wariantu.

Ceny opieki prawnej zaczynają się już od 300 zł na rok.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook