Sachs Race Cup, czyli trzecia odsłona wielkiej promocji ZF

Godzina 9.00 rano, tor wyścigowy Jastrząb pod Szydłowcem, na placu zaczynają pojawiać się pierwsi goście. Narastający upał, na niebie żadnej chmury, lekki wiaterek. Czuć przedsmak wielkich emocji.

W takiej atmosferze, w dniu 12 czerwca 2015 r. rozpoczęła się rejestracja gości na trzeciej już edycji eventu sportowo-szkoleniowego zorganizowanego przez firmę ZF Friedrichshafen, producenta marek Sachs, Lemfoerder i  ZF Parts. Udział w spotkaniu był nagrodą za dobre wyniki zakupowe w promocji, którą w terminie 2 stycznia – 22 maja 2015 firma ZF przeprowadziła wspólnie z Inter-Team. W bieżącym roku padł kolejny rekord, jeśli chodzi o liczbę klientów zarejestrowanych w promocji. I aż 100 z nich, mogących się pochwalić największymi wartościowo zakupami produktów objętych promocją, mogło wziąć udział w tej fantastycznej imprezie. Dlatego już sam udział w evencie, niezależnie od ostatecznego miejsca zajętego w konkurencjach przygotowanych przez organizatora, można śmiało nazwać zwycięstwem.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizator przygotował cztery „stacje”, na których podzieleni również na cztery grupy goście, mogli rywalizować oraz zdobywać wiedzę. Przystankiem, na którym można było zdobyć teoretyczną i praktyczną dawkę wiedzy było szkolenie techniczne na temat wymiany oleju w skrzyniach biegów. Przedsmak wielkich emocji czekał na uczestników spotkania na stacji ZF Race Engineering GmbH, gdzie odbywały się jazdy porównawcze samochodami Toyota GT 86. Osoby, które czekały na swoją kolejkę mogły sprawdzić się na jeździe symulatorem. Stacją, która wzbudzała najwięcej uśmiechów była tzw. Fun Station, na której organizatorzy przygotowali trzy konkurencje sprawnościowe: test Stewarta (jazda z piłką na talerzu), jazda na trolejach oraz jazda specjalnie przebudowanym VW Golf (”2 w 1”).

Jednak zdecydowanie największe emocje towarzyszyły uczestnikom na stacji SACHS Race, na której odbywały się wyścigi w specjalnie przygotowanych samochodach BMW E46 w specyfikacji wyścigowej. Każdy z gości w towarzystwie instruktora pokonywał wyznaczoną trasę na torze. Najlepsza pięćdziesiątka awansowała do Wielkiego Finału, w którym ponownie odbywały się wyścigi na torze. Emocje narastały, ponieważ do samochodów wsiadali coraz lepsi zawodnicy i na tablicy świetlnej pojawiały się coraz lepsze rezultaty. Ostateczny skład podium został wyłoniony dopiero w dwóch ostatnich przejazdach. Zwycięzca zawodów otrzymał szampana i nagrodę główną, czyli dwuosobowe zaproszenie na Co-Drive z gościem specjalnym imprezy, znanym kierowcą rajdowym, wielokrotnym Mistrzem Polski  – Jankiem Chmielewskim.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy od Dyrektora ZF Friedrichshafen AG S.A Przedstawicielstwo w Polsce p. Petera Rothenhöfera, firma ZF w przyszłym roku również planuje podobną promocję, ale zapowiadane są kolejne nowości i niespodzianki. Tak więc do zobaczenia za rok!

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook