„Samochód dla każdego” za zakup marek własnych Inter-Team

files/Aktualnosci/fb-1200x628-01.jpgW listopadzie uruchomiliśmy największą, jak dotąd, akcję wspierającą sprzedaż asortymentu marek własnych. Każdy Uczestnik promocji, który od listopada do końca maja 2017 r. dokona zakupu produktów marek własnych Kraft Automotive i Sakura, może wygrać Toyotę Aygo.

Nasze marki własne Kraft Automotive i Sakura od lat cieszą się zaufaniem Klientów. Dbamy o ich jakość i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, którzy mogą zapewnić nam wysoką jakość części. Do tej pory w naszych promocjach marki własne brały aktywny udział, ale nie grały pierwszych skrzypiec. „Samochód dla każdego” to pierwsza tego typu akcja, która marki własne stawia w centrum uwagi – mówi Renata Gostyńska, Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty. Każdy z Uczestników otrzymuje na początku Promocji cztery indywidualne cele sprzedażowe (targety. Nagroda przysługuje za zrealizowanie już jednego z nich, jednak warto walczyć o osiągnięcie jak najwyższego targetu, ponieważ wtedy można otrzymać najcenniejszą nagrodę – samochód Toyota Aygo. W promocji biorą udział produkty marki Kraft Automotive (z wyłączeniem płynów eksploatacyjnych, olejów samochodowych, chemii i wyposażenia warsztatowego) i Sakura (z wyłączeniem akumulatorów).

Za realizację pierwszego, najwyższego targetu Uczestnik otrzymuje od Inter-Team samochód marki Toyota Aygo, za realizację drugiego celu sprzedażowego przysługuje Motocykl ROMET KEEWAY RKV  lub bon turystyczny Wakacje.pl o wartości 7500 zł , za realizację trzeciego - Skuter ROMET KEEWAY FACTEVO lub bon turystyczny Wakacje.pl o wartości 5000 zł, czwartego, najniższego - Rower Giant Tourer lub bon turystyczny Wakacje.pl o wartości 2500 zł.

Do promocji można dołączyć, kontaktując się z Opiekunem Handlowym Inter-Team. Podmioty, które nie są jeszcze Klientami Inter-Team, mogą dołączyć do promocji w każdej chwili. Wystarczy, że skontaktują się z najbliższym oddziałem Inter-Team. Adresy oddziałów są dostępne w zakładce Sieć Sprzedaży.

Szczegóły dotyczące akcji dostępne są na stronie www.promocje.inter-team.com.pl po zalogowaniu.

Kraft Automotive obejmuje asortyment części eksploatacyjne do pojazdów europejskich, wysokiej jakości oleje samochodowe, profesjonalną chemię warsztatową oraz płyny eksploatacyjne. Sakura to części do pojazdów o rodowodzie azjatyckim oraz akumulatory do wszystkich rodzajów pojazdów.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook