Zawiercie, czyli ostatnie wiosenne spotkanie z Klientami

W piątek 13.06.2014 w Zawierciu zakończyliśmy cykl wiosennych spotkań z Klientami naszej firmy. Goście jak zwykle nie zawiedli i tłumnie przybyli na spotkanie, tym razem do restauracji „ U Taty”, gdzie biesiadowali od godz. 18.00 aż do późnych godzin nocnych. Pogoda pozwoliła na rozstawienie na terenie bezpośrednio przylegającym do restauracji firmowego namiotu, pod którym znajdowały się nasze stoiska a Klienci mogli przekonać się, że firma Inter-Team to nie tylko części zamienne, ale także solidne wsparcie sprzedaży oraz liczne dodatkowe usługi.
Zaproszeni właściciele lokalnych sklepów i warsztatów motoryzacyjnych mogli smakować dań z grilla, rozmawiać z pracownikami Oddziału Inter- Team w Zawierciu, jak również zapoznać się z ofertą Działu Wyposażenia Warsztatów oraz Współpracy z Warsztatami w zakresie koncepcji O.K. Serwis. Można było również zobaczyć najciekawsze urządzenia diagnostyczne zaprezentowane przez przedstawiciela firmy Hella Gutmann.

Nasi Goście oprócz możliwości pogłębienia wiedzy na temat firmy Inter-Team mieli także okazję wygrać bardzo ciekawe nagrody w różnych konkursach.

Pomimo dość szczególnej daty (piątek 13-go) zabawa była świetna a rywalizacja oraz dobry humor wszystkich uczestników spowodowały, że ten wieczór na długo zostanie w pamięci naszych Gości, z czego bardzo się cieszymy.

Wróć

Kontakt

Biuro - Centrala
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
tel 22 29 02 227
NIP: 524-03-01-927

Dział Sprzedaży

Napisz do nas:

 Centrala
 Dział Sprzedaży
 Dział Marketingu
 Dział Współpracy z Warsztatami
 Dział Wyposażenia Warsztatów
 Redakcja Inter-News

Magazyn Centralny
Natolin, ul. Logistyczna 15
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel.  22 755 97 11

Napisz do nas: magazyn.natolin@inter-team.com.pl

Facebook